607 989 060
Libějovice 2, 387 72

O nás

O nás

Naše chaloupka se nachází v krásné krajině Jižních Čech v obci Libějovice. Jedná se o Schwarzenberskou nemovitost, která dříve patřila k zámku v těsném sousedství. Sloužila jako ubytovací jednotka pro služebnictvo ze zámku.

Objekt nyní slouží jako turistická destinace pro skupiny přátel, rodiny a spolky. Okolí nabízí vyžití pro aktivní turisty a cyklisty, zároveň si u nás můžete dopřát klidnou odpočinkovou dovolenou u bazénu. Mimo samotnou obytnou chalupu leží na rozlehlém pozemku historická stodola, o kterou registrujeme rostoucí zájem u nadcházejících novomanželů. Momentálně se tedy snažíme přizpůsobit tuto stodolu na atraktivní místo pro pořádání svatebních akcí. Svatby se ale v tomto objektu mohou pořádat pouze mimo letní měsíce, kdy je celý areál plně k dispozici turistům na rekreaci.

Samotná chalupa je rozdělena na 2 obytné jednotky. Zároveň jsou však průchozí, takže se nebudete cítit od přátel odděleni. Každá obytná jednotka má svou vybavenou kuchyni, obývací pokoj, koupelnu a ložnice. Výhodou je dobrá dispozice chalupy, která nabízí 7 samostatných ložnic po 2 – 4 lůžkách. Vyhnete se tedy ztrátě soukromí ve velké společné ložnici. Komfort také poskytují 3 koupelny se 3 záchody. Nemusíte se bát ani nedostatku prostoru v lednicích ( 5 lednic) nebo úložných prostorů na osobní věci – v každé ložnici naleznete skříň na oblečení.

V chladných měsících je zajištěno topení chalupy pomocí krbu v jednom bytě a pomocí kotle na tuhá paliva v druhém bytě. V obou případech je nutné obstarat přikládání vlastními silami. Dříví poskytneme.

S rezervací objektu na letní sezonu se na nás, prosím, obraťte již na začátku předchozí sezony. Hlavní sezona bývá často obsazena více než rok dopředu. Aktuální obsazenost naleznete v sekci „Ubytování“. Budeme se na Vás těšit!

| Theme: swipewp by Mystery Themes.